Wie is wie

Wie is Wie

coStA
Sint-Andriesplaats 24
2000 Antwerpen
+32 (0) 3 260 80 50
cosintandries@antwerpen.be
www.cosintandries.be
https://nl-nl.facebook.com/costa.sintandries/

Team coStA
Kristof Wouters - directeur
kristof.wouters@antwerpen.be

Lander Slaets - programmatie
lander.slaets@antwerpen.be

An Maes - communicatie, vrijwilligerswerking
an.maes@antwerpen.be

Christel Matthys -  zaalverhuur, financiën
christel.matthys@antwerpen.be

Gloussia Kayumova - onthaal & ticketing
gloussia.kayumova@antwerpen.be

Olivier Hermans - gebouwverantwoordelijke, hoofd techniek
olivier.hermans@antwerpen.be

Juan Van Hoydonck - techniek
juan.vanhoydonck@antwerpen.be

Kevin Lauryssen - foyer medewerker
kevin.lauryssen@antwerpen.be